תכנון והתקנת מערכות גז

התקנת גז בביתחברתנו מתמחה בהתקנת מערכות גז לעסקים ולבתים פרטיים, התקנת הגז מתבצעת על ידי צוות טכנאים מוסמך ובהתאמה לתקן ישראלי 158.

מבין כל מערכות הבית נחשבת מערכת הגז ל"רגישה" ביותר, מערכת זו נחשבת לבטוחה מאוד אך זאת בתנאי שההתקנה נעשתה על ידי מתקין מורשה.

התקנת מערכת הגז מתחילה במיקום בלוני הגז, לדוגמא, תקן 158 חלק 1 מגדיר מהו מרחק הבטיחות המחייב מפתחי הבקרה של מערכת הביוב, מקירות הבית וכד'.

השלב הבא הוא פריסת צנרת הגז תוך התחשבות במספר צרכני הגז העתידים להשתמש במערכת (תנורי חימום, כיריים לבישול, מערכת הסקה וכד'), התקנת צנרת הגז נעשית גם היא בהתאמה להגדרות תקן 158.

בסיום ההתקנה מתבצעת בדיקה כללית שמטרתה להבטיח את תקינות המערכת כולה.

 

עדן גז מבצעים שירותי התקנות גז מגוונות:

1. תכנון והתקנה תשתיות גז לוילות בבניה.
2. תכנון והתקנה תשתיות גז לבניינים חדשים.
3. תכנון והתקנהתשתיות גז לבניינים בתמ"א 38.
4. התאמת מערכת הגז לפי תקן 158 ולפי דרישות חברות הגז.
5. העתקת / התקנת נקודות גז.
6. העתקת / התקנת מכלי גז.
7. התקנת/ החלפת ברזי גז.
8. התקנת נקודות גז לגריל.
9. הרכבה וחיבור כיריים חדשות הכולל בדיקה.
10. בדיקת אטימות ותקינות למערכת הגז.
11. איתור דליפות גז.

למידע נוסף והזמנת מתקין ניתן להתקשר למספר 054-727-7384 וטכנאי גז בדרך אליכם!

התקנת מערכות גז – עדן גז הפתרון הבטוח ביותר לסביבת המגורים שלכם

היום יותר מתמיד אפשר לומר כי שוק הגז בישראל הולך ותופס תאוצה ולא רק בשל היותו חסכוני אלא גם בשל היותו אקולוגי במיוחד לסביבה. כמו כן, שלא כמו חלופות האחרות, הגז יצר תחרות לא קטנה ובסופו של דבר זמינות וירידה במחיר.

רוצים להצטרף להמוני אנשים בארץ ובעולם שמעידים על אין ספור יתרונות המושגים להם בזכות השימוש מערכת גז וכן בזכות התקנת מערכות ברמה גבוהה ביותר? אנחנו בעדן גז מבינים את הצורך ובדיוק מהמקום הזה, נשמח לספק לכם את הפתרונות היצירתיים והבטיחותיים ביותר שיעשו לכם הכרות משביעת רצון עם עולם הגז – הפעם בזכות התקנת מערכות גז ברמה הגבוהה ביותר.

מי מבצע התקנת מערכת גז?

אם הגעתם לשלב בו החלטתם לבצע התקנת מערכת גז, כאן יידרש מכם למצוא רק טכנאי גז מנוסים שמבינים עניין ופועלים על פי כל דרישות התקן לרבות תקן 158. מבין כל התקנים, תקן 158 הוא למעשה תקן שנדרש מטעם מכון התקנים הישראלי ותפקידו לבטח את כל העבודה ולהקנות את מלוא הביטחון לכל אדם שמשתמש במערכת הגז.

הגעתם לחברה שלא עומדת בכללים או אדם שלא יכול היה להציג לכם רישיון המושתת על דרישות התקן? ייתכן שעומד מולכם האדם שהכי פחות לכם לתת בידיו את משימת ההתקנה. למי כן תספקו את העבודה?

בחיפוש אחר טכנאי גז מוסמך, וודאו כי הוא מחזיק את הרישיון המתאים ויכול להציג בפניכם אין ספור אפשרויות החל באיתור הבעיה, התקנה ועד לפתרון הבעיה ובכמה מילים? "חברה מפוקחת הפועלת רק ברשות משרד התשתיות והאנרגיה ואתם מסודרים!

התקנת מערכות גז – למה דווקא בעדן גז?

עדן גז יאפשרו לכם ליהנות משירותי התקנה, איתור נזקים ויצירת מערכות גז מתקדמות ביותר הן לעסקים והן בגופים פרטיים. צוות הטכנאים המנוסים שלנו, יבצעו עבורכם כל עבודה ולא יפסחו על כל התקנים המחמירים לרבות התקן המרכזי שהוצג כאן- כאמור תקן הישראלי 158.

את המערכת הרגישה ביותר תשאירו בידי מתקינים מורשים עם ניסיון וידע שיבצעו כל משימה ומשימה כסדרה וכן יבצעו את ההתקנה במקום הנכון ובהתאם לכללי הריחוק והבטיחון הנדרשים.

לאחר בדיקה, הצעת מחיר ותחילת המשימה, המקצוענים של עדן גז, יפרסו צנרת מתאימה בעוד הם מתחשבים בכל הגורמים והמערכות המעורבות ובסופו של דבר יבצעו בדיקה כללית שתאשר כי הכול בוצע בצורה הנכונה והבטוחה ביותר!

החל בתכנון ועד התקנת התשתית לבניינים, בתים פרטיים, משרדים ועוד. את כל זה תוכלו לקבל באמצעות המקצוענים של עדן גז שמכירים כל נקודה ונקודה, מאתרים את הבעיה והכי חשוב שומרים על איכות חיים תקינה ובטוחה עבורכם ועבור שאר יושבי הסביבה.

רוצים להתקין מערכות גז חדשות או לבדוק את הקיימות? עדן גז – כי עכשיו תורכם להכיר את ההתקנות המתקדמות ביותר בתחום!

ליצירת קשר
בחזרה לעמוד הבית